Calendario Territorial Primera división 2016/2017

  Jornada: 1  (25/09/2016)   Jornada: 16  (22/01/2017)
GOIZTIRI UGERAGA
TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK. SESTAO B
AKELARRE-BAR CHOPOS BOSKOZALEAK B
RADIACTIVA GÜERTO
ENKARTERRIKO LEHOIAK A ARTAROMO A
AIARAGEBAL RACING ASTRABURUKO
PORTU JUVENTUD U. SESTAO
SERVIGRAF SANTURTZI F.S. B
  Jornada: 2  (02/10/2016)   Jornada: 17  (29/01/2017)
UGERAGA SERVIGRAF
SESTAO B GOIZTIRI
BOSKOZALEAK B TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK.
GÜERTO AKELARRE-BAR CHOPOS
ARTAROMO A RADIACTIVA
RACING ASTRABURUKO ENKARTERRIKO LEHOIAK A
JUVENTUD U. SESTAO AIARAGEBAL
SANTURTZI F.S. B PORTU
  Jornada: 3  (09/10/2016)   Jornada: 18  (05/02/2017)
UGERAGA SESTAO B
GOIZTIRI BOSKOZALEAK B
TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK. GÜERTO
AKELARRE-BAR CHOPOS ARTAROMO A
RADIACTIVA RACING ASTRABURUKO
ENKARTERRIKO LEHOIAK A JUVENTUD U. SESTAO
AIARAGEBAL SANTURTZI F.S. B
SERVIGRAF PORTU
  Jornada: 4  (16/10/2016)   Jornada: 19  (12/02/2017)
SESTAO B SERVIGRAF
BOSKOZALEAK B UGERAGA
GÜERTO GOIZTIRI
ARTAROMO A TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK.
RACING ASTRABURUKO AKELARRE-BAR CHOPOS
JUVENTUD U. SESTAO RADIACTIVA
SANTURTZI F.S. B ENKARTERRIKO LEHOIAK A
PORTU AIARAGEBAL
  Jornada: 5  (23/10/2016)   Jornada: 20  (19/02/2017)
SESTAO B BOSKOZALEAK B
UGERAGA GÜERTO
GOIZTIRI ARTAROMO A
TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK. RACING ASTRABURUKO
AKELARRE-BAR CHOPOS JUVENTUD U. SESTAO
RADIACTIVA SANTURTZI F.S. B
ENKARTERRIKO LEHOIAK A PORTU
SERVIGRAF AIARAGEBAL
  Jornada: 6  (30/10/2016)   Jornada: 21  (26/02/2017)
BOSKOZALEAK B SERVIGRAF
GÜERTO SESTAO B
ARTAROMO A UGERAGA
RACING ASTRABURUKO GOIZTIRI
JUVENTUD U. SESTAO TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK.
SANTURTZI F.S. B AKELARRE-BAR CHOPOS
PORTU RADIACTIVA
AIARAGEBAL ENKARTERRIKO LEHOIAK A
  Jornada: 7  (06/11/2016)   Jornada: 22  (05/03/2017)
BOSKOZALEAK B GÜERTO
SESTAO B ARTAROMO A
UGERAGA RACING ASTRABURUKO
GOIZTIRI JUVENTUD U. SESTAO
TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK. SANTURTZI F.S. B
AKELARRE-BAR CHOPOS PORTU
RADIACTIVA AIARAGEBAL
SERVIGRAF ENKARTERRIKO LEHOIAK A
  Jornada: 8  (13/11/2016)   Jornada: 23  (12/03/2017)
GÜERTO SERVIGRAF
ARTAROMO A BOSKOZALEAK B
RACING ASTRABURUKO SESTAO B
JUVENTUD U. SESTAO UGERAGA
SANTURTZI F.S. B GOIZTIRI
PORTU TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK.
AIARAGEBAL AKELARRE-BAR CHOPOS
ENKARTERRIKO LEHOIAK A RADIACTIVA
  Jornada: 9  (20/11/2016)   Jornada: 24  (19/03/2017)
GÜERTO ARTAROMO A
BOSKOZALEAK B RACING ASTRABURUKO
SESTAO B JUVENTUD U. SESTAO
UGERAGA SANTURTZI F.S. B
GOIZTIRI PORTU
TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK. AIARAGEBAL
AKELARRE-BAR CHOPOS ENKARTERRIKO LEHOIAK A
SERVIGRAF RADIACTIVA
  Jornada: 10  (27/11/2016)   Jornada: 25  (26/03/2017)
ARTAROMO A SERVIGRAF
RACING ASTRABURUKO GÜERTO
JUVENTUD U. SESTAO BOSKOZALEAK B
SANTURTZI F.S. B SESTAO B
PORTU UGERAGA
AIARAGEBAL GOIZTIRI
ENKARTERRIKO LEHOIAK A TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK.
RADIACTIVA AKELARRE-BAR CHOPOS
  Jornada: 11  (04/12/2016)   Jornada: 26  (02/04/2017)
ARTAROMO A RACING ASTRABURUKO
GÜERTO JUVENTUD U. SESTAO
BOSKOZALEAK B SANTURTZI F.S. B
SESTAO B PORTU
UGERAGA AIARAGEBAL
GOIZTIRI ENKARTERRIKO LEHOIAK A
TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK. RADIACTIVA
SERVIGRAF AKELARRE-BAR CHOPOS
  Jornada: 12  (11/12/2016)   Jornada: 27  (09/04/2017)
RACING ASTRABURUKO SERVIGRAF
JUVENTUD U. SESTAO ARTAROMO A
SANTURTZI F.S. B GÜERTO
PORTU BOSKOZALEAK B
AIARAGEBAL SESTAO B
ENKARTERRIKO LEHOIAK A UGERAGA
RADIACTIVA GOIZTIRI
AKELARRE-BAR CHOPOS TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK.
  Jornada: 13  (18/12/2016)   Jornada: 28  (30/04/2017)
RACING ASTRABURUKO JUVENTUD U. SESTAO
ARTAROMO A SANTURTZI F.S. B
GÜERTO PORTU
BOSKOZALEAK B AIARAGEBAL
SESTAO B ENKARTERRIKO LEHOIAK A
UGERAGA RADIACTIVA
GOIZTIRI AKELARRE-BAR CHOPOS
SERVIGRAF TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK.
  Jornada: 14  (08/01/2017)   Jornada: 29  (07/05/2017)
SERVIGRAF JUVENTUD U. SESTAO
SANTURTZI F.S. B RACING ASTRABURUKO
PORTU ARTAROMO A
AIARAGEBAL GÜERTO
ENKARTERRIKO LEHOIAK A BOSKOZALEAK B
RADIACTIVA SESTAO B
AKELARRE-BAR CHOPOS UGERAGA
TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK. GOIZTIRI
  Jornada: 15  (15/01/2017)   Jornada: 30  (14/05/2017)
JUVENTUD U. SESTAO SANTURTZI F.S. B
RACING ASTRABURUKO PORTU
ARTAROMO A AIARAGEBAL
GÜERTO ENKARTERRIKO LEHOIAK A
BOSKOZALEAK B RADIACTIVA
SESTAO B AKELARRE-BAR CHOPOS
UGERAGA TRAPAGARANGO ITXAROPENA IK.
GOIZTIRI SERVIGRAF