Calendario Juvenil Primera división 2016/2017

  Jornada: 1  (09/10/2016)   Jornada: 14  (22/01/2017)
BILBO CASTRO URDIALES B
OTXARTABE A KUKUYAGA
POZGARRI ERANDIOTARRAK
GORA BILBAO-REDBLUE B SANTURTZI F.S. A
LAGUN ONAK MALLABIA
SOLOARTE LEIOA IBARAKI
JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL SASIKOA
  Jornada: 2  (16/10/2016)   Jornada: 15  (29/01/2017)
CASTRO URDIALES B JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL
KUKUYAGA BILBO
ERANDIOTARRAK OTXARTABE A
SANTURTZI F.S. A POZGARRI
MALLABIA GORA BILBAO-REDBLUE B
LEIOA IBARAKI LAGUN ONAK
SASIKOA SOLOARTE
  Jornada: 3  (23/10/2016)   Jornada: 16  (05/02/2017)
CASTRO URDIALES B KUKUYAGA
BILBO ERANDIOTARRAK
OTXARTABE A SANTURTZI F.S. A
POZGARRI MALLABIA
GORA BILBAO-REDBLUE B LEIOA IBARAKI
LAGUN ONAK SASIKOA
JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL SOLOARTE
  Jornada: 4  (30/10/2016)   Jornada: 17  (12/02/2017)
KUKUYAGA JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL
ERANDIOTARRAK CASTRO URDIALES B
SANTURTZI F.S. A BILBO
MALLABIA OTXARTABE A
LEIOA IBARAKI POZGARRI
SASIKOA GORA BILBAO-REDBLUE B
SOLOARTE LAGUN ONAK
  Jornada: 5  (06/11/2016)   Jornada: 18  (19/02/2017)
KUKUYAGA ERANDIOTARRAK
CASTRO URDIALES B SANTURTZI F.S. A
BILBO MALLABIA
OTXARTABE A LEIOA IBARAKI
POZGARRI SASIKOA
GORA BILBAO-REDBLUE B SOLOARTE
JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL LAGUN ONAK
  Jornada: 6  (13/11/2016)   Jornada: 19  (26/02/2017)
ERANDIOTARRAK JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL
SANTURTZI F.S. A KUKUYAGA
MALLABIA CASTRO URDIALES B
LEIOA IBARAKI BILBO
SASIKOA OTXARTABE A
SOLOARTE POZGARRI
LAGUN ONAK GORA BILBAO-REDBLUE B
  Jornada: 7  (20/11/2016)   Jornada: 20  (05/03/2017)
ERANDIOTARRAK SANTURTZI F.S. A
KUKUYAGA MALLABIA
CASTRO URDIALES B LEIOA IBARAKI
BILBO SASIKOA
OTXARTABE A SOLOARTE
POZGARRI LAGUN ONAK
JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL GORA BILBAO-REDBLUE B
  Jornada: 8  (27/11/2016)   Jornada: 21  (12/03/2017)
SANTURTZI F.S. A JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL
MALLABIA ERANDIOTARRAK
LEIOA IBARAKI KUKUYAGA
SASIKOA CASTRO URDIALES B
SOLOARTE BILBO
LAGUN ONAK OTXARTABE A
GORA BILBAO-REDBLUE B POZGARRI
  Jornada: 9  (04/12/2016)   Jornada: 22  (19/03/2017)
SANTURTZI F.S. A MALLABIA
ERANDIOTARRAK LEIOA IBARAKI
KUKUYAGA SASIKOA
CASTRO URDIALES B SOLOARTE
BILBO LAGUN ONAK
OTXARTABE A GORA BILBAO-REDBLUE B
JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL POZGARRI
  Jornada: 10  (11/12/2016)   Jornada: 23  (26/03/2017)
MALLABIA JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL
LEIOA IBARAKI SANTURTZI F.S. A
SASIKOA ERANDIOTARRAK
SOLOARTE KUKUYAGA
LAGUN ONAK CASTRO URDIALES B
GORA BILBAO-REDBLUE B BILBO
POZGARRI OTXARTABE A
  Jornada: 11  (18/12/2016)   Jornada: 24  (02/04/2017)
MALLABIA LEIOA IBARAKI
SANTURTZI F.S. A SASIKOA
ERANDIOTARRAK SOLOARTE
KUKUYAGA LAGUN ONAK
CASTRO URDIALES B GORA BILBAO-REDBLUE B
BILBO POZGARRI
JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL OTXARTABE A
  Jornada: 12  (08/01/2017)   Jornada: 25  (09/04/2017)
JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL LEIOA IBARAKI
SASIKOA MALLABIA
SOLOARTE SANTURTZI F.S. A
LAGUN ONAK ERANDIOTARRAK
GORA BILBAO-REDBLUE B KUKUYAGA
POZGARRI CASTRO URDIALES B
OTXARTABE A BILBO
  Jornada: 13  (15/01/2017)   Jornada: 26  (30/04/2017)
LEIOA IBARAKI SASIKOA
MALLABIA SOLOARTE
SANTURTZI F.S. A LAGUN ONAK
ERANDIOTARRAK GORA BILBAO-REDBLUE B
KUKUYAGA POZGARRI
CASTRO URDIALES B OTXARTABE A
BILBO JARRILLEROS – PEÑOTA DENTAL